Menüsü

Aland'dan İspanya'ya uçak bileti ara

İspanya

 • Madrid
 • Barselona
 • Malaga
 • Valencia
 • İbiza
 • Sevilla
 • Palma de Mallorca
 • Genel bilgi

  Resmi dil: İspanyolca
  Zaman dilimi: UTC+2 (yaz), UTC+1 (kış)
  Para birimi: Euro (EUR)

 • Sanat

  Dünya'da az sayıda şehir sanat ile ön plana çıkmaktadır. Mardir şehrinde Goya, Velasquez, Picasso, Dali Ve Miro sanatçılarının izlerine rastlayacaksınız.

 • Yemekler

  Her ne kadar mütevazi bir mutfağa sahip oldukları zannedilsede aksine İspanyol mutfağı son dönemde oldukça hızlı bir şekilde ivme kazanmıştır. Madrid'de farklı lezzetleri tatma imkanına sahip olacaksınız.  

 • Gece hayatı

  Madrid geceleri sabaha kadar hareketli olmaktadır. Şehrin eğlence mekanları sayesinde zamanın nasıl geçtiği anlaşılmamaktadır.

Madrid Gezi Rehberi

'Madrid'deyseniz o zaman siz Madrid'lisiniz" sözü İspanyolları tanımlamak adına kullanılmış en güzel cümle.  İspanya'nın Başkenti olan Madrid şehri kale benzeri çok sayıda binaya sahiptir. Bu yapılar sizi kendinizi masallarda bir zamanda hissettirecektir. Özellikle şehrin Belediye binası gerçekten görülmeye değer. Bunun yanı sıra Puerta del Sol meydanındaki ayı heykeli de şehrin semobik yerlerinden biri. Huzuru ve doğayı sevenler için Retiro Park ziyaret edilmesi gereken yerlerden. Hafta sonlarını nerede geçireceğini düşünenler için şehrin ana meydanı doğru adres olacaktır. İspanya ve Madrid denince alklımıza ilk gelen şeylerin başında boğa güreşleri gelmektedir. Bu nedenle Madrid'e gelipte boğa güreşlerini görmemek Madrid ziyaretinin eksik olduğu anlamına gelmektedir. İspanya'nın en önemli özelliklerinden biri de siesta.  Mardid'de alışveriş yapacaksanız siesta zamanını iyi ayarlamanız gerek. Ve gelelim şehrin bir diğer populer yerine. Özellikle Real Madrid taraftarları tarafından yoğun olarak ziyaret edilen Santiago Bernabeu Stadyumu dünyanın farklı yerlerinden çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

✔️ Aland'dan İspanya'ya uçuşları için eSky.com.tr’de özel fırsatlar mevcut mu?

eSky.com.tr web sitemizde düzenli olarak fırsatları ve seyahat tekliflerini düşük fiyatlarda güncellemekteyiz. Bizi takip edin ve ilham alın!

✔️

eSky.com.tr'de uçak bileti rezervasyonu yaparken ihtiyaçlarınıza göre farklı sigorta türleri de satın alabilirsiniz. Bu sayede seyahatiniz daha güvenli ve rahat olacaktır.

✔️ Aland'dan İspanya'ya destinasyonuna uçuş yaparken, konaklama rezervasyonu da yapabilirmiyim?

eSky.com.tr sitemizde Otel arama motoru sunmaktayız. Bunun sayesinde seyahat etmeden önce, konaklama yerinizi rezerve edebilirsiniz. Konaklama, biletten bağımsız olarak veya Uçuş + Otel paketinin bir parçası olarak da rezerve edebilirsiniz.

✔️ Hangi havayolları Aland'dan İspanya'ya uçuşları sunmakta?

eSky.com.tr sitemizde Aland'dan İspanya'ya uçuş teklifleri için sadece düşük maliyetli havayollarını değil, aynı zamanda yüksek standartta uzmanlaşmış olan havayollarını da sunmaktayız.