Menüsü

Seyahatinizle ilgili önemli duyuru (COVID-19)

Seyahatinizle ilgili önemli duyuru (COVID-19)

Kıymetli Müşterilerimiz,

Aldığımız birçok soru nedeniyle, seyahat danışmanlarımızın tüm istek ve talepleri düzenli olarak ele aldığını size bildirmek istiyoruz. Şu anda bize ulaşan talep sayısı ortalamanın hayli üzerinde ve yaklaşık %99'u COVID-19 salgını ile bağlantılı olarak seyahat durumu veya iptal/iade konularıyla ilgili.

Bu yüzden süreci hızlandırmak için telefon yoluyla iletişimi askıya almaya karar verdik. Bu sayede sizlerden gelen taleplerin daha hızlı çözülmesini sağlamaya çalışıyoruz, ancak en önemlisi iade işlemlerini hızlandırdık. Mevcut kriz ortamında bunun bir öncelik olduğunu düşünüyoruz. Bizimle iletişime geçmeden önce iadelerle ilgili olarak müşterilerimizle iletişim kurma süreçlerini otomatize ettik. Buna rağmen bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda, durumu titizlikle sürekli olarak takip ettiğimizden; iadeler için bekleme süresini azaltmak ve garanti altına almak için hava yolları ile iletişime odaklandığımızdan emin olmanızı istiyoruz. İletişim sürecini hızlandırmak için yapmış olduğumuz bazı iyileştirmeler böyle. Talep ve iade işlemlerinizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çözmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Aşağıda taleplerin ele alınmasıyla ilgili önemli bilgileri bulabilirsiniz:

  1. Seyahatiniz önümüzdeki birkaç gün içinde ise ve seyahat programınız değiştiyse, sizi telefon veya e-posta ile bilgilendireceğiz ve hemen mevcut çözümleri sunacağız.
  2. Seyahatiniz 2 haftadan daha önce değilse, lütfen bizimle iletişime geçmeden önce bekleyin. Zira anlık olarak olarak değişen durumlar sebebiyle, hava yolları ve diğer iş ortaklarımız da ilgili rezervasyon kural ve koşullarını anlık olarak değiştirmektedir. Bu yüzden, sizin için en güncel bilgilere sahip olduğumuzdan emin olmak için lütfen birkaç gün bekleyin.

Yine de bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bu sayede isteklerinizi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde ele alabileceğiz ve talebinize istinaden geri dönüşü rezervasyon sahibine yapıyor olacağız.

Önceliğimiz, yakın tarihlerde seyahat edecek olan müşterilerimizden gelen taleplerdir. Seyahatiniz yakın bir tarihte değilse sabırla beklemenizi rica ediyoruz.

Tüm dünya genelinde yaşanan bu olağanüstü durumu anlayışla karşıladığınız için şimdiden teşekkür ederiz..

eSky Ekibi

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.