Aerolínea de Antioquia

En uygun Aerolínea de Antioquia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Aerolínea de Antioquia

Aerolínea de Antioquia  Kolombiya'nın kuzeybatı kesiminde, Antioquia ilinin merkezi kenti Medellín merkezli bir havayolu şirketidir. 1987 yılında kurulmuş olan şirket genllikle yurtiçine olmak üzere 20'nin üzerinde destinasyona havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajını 1 adet ve 5 kg ağırlığında olmak üzere belirlemiştir. Kayıtlı bagaj limiti ise izin farklı rezervasyon seçeneklerine bağlı olarak 10 veya 20 kg olarak değişmektedir. 

Rezervasyon sınıfları

Aerolínea de Antioquia  müşterilerine P, T, E ve S olarak nitelendirilmiş rezervasyon sınıflarından oluşan bir hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmakatadır. Bu uygulama yolcuların yolculuklarını daha kolay bir hale getirmek amacı ile yakın bir zamanda hizmete sunulmuştur.

Filo

Aerolínea de Antioquia  şirketidnin filosu  BAe Jetstream 32 ve Dornier 328-100 uçaklarından oluşmaktadır.

Yemek

Aerolínea de Antioquia   müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Olaya Herrera Havaalanı

Olaya Herrera havalimanı Kolombiya'nın Medellín şehrinde bulunan ve bölgesel ve yerel uçuşlara hizmet veren bir havaalanıdır. Olaya Herrera, uçuş sayısına göre Kolombiya'nın ikinci en yoğun havaalanıdır. Havalimanı yıllık 1 milyondan fazla yolcuya hizmet vermektedir. Havalimanı bir terminalden oluşmaktadır. Havalimanı yolcuların en temel yolculuk ihiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunmaktadır. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.