Menüsü

Otel rezervasyon işlemini tamamlama

Otel rezervasyon işlemini tamamlama

Otel rezervasyon işleminde ödeme yöntemi olarak banka havalesi seçildiğinde, işlemin tamamlanmasından sonra banka hesap numaralarının ve rezervasyon detaylarının bulunduğu sayfa görüntüşlenmektedir.

Rrezervasyon bilgilerinde herhangi bir hata tespit edildiğinde 0850 455 1609 telefon numaralarından müşteri hizmetleri ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Otel rezervasyonu ödemesi  banka havalesi yöntemi ile secildiğinde, elektronik rezervasyon fişi, havalenin yansımasından yemen sonra, kullanıcı tarafından belirtişlen e- mail adresine gönderilmektedir. Gönderilen ek dosya PDF formatındadır. Elektronik posta adresine erişimi mümkün olmadığı durumda, elektronik otel rezervasyon fişi Fax yolu ile de gönderilmesi mümkündür. İlgili belge konuklar hakkında gereken tüm bilgileri içermektedir. Konaklama tesisine varmadan önce rezervasyon fişinin çıktısı alınmalı ve otel kayıt sırasında ipraz edilmelidir.

Rezervasyon fişi ulaşmadığında yapılması gerekenler:

  • E-mail adresindeki SPAM/ JUNK dosyaları kontrol edilmeli
  • E-mail adresinin dolu olmadına emin olunmalı
  • Paylaşılan elektronik posta adresinin doğuru olduğna emin olunmalı
  • Bunlara rağmen rezervasyon fişine ulaşılamadığında 0850 455 1609  numarasinda müşteri temsilcilerine bağlanılmalıdır.

 

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.