Menüsü

Otel rezervasyonu ödeme yöntemi seçimi

Otel rezervasyonu ödeme yöntemi seçimi

Banka havalesi ile ödeme

Ödeme yöntemi olaraka banka havalesi seçtiğinizde, ilgili yöntem ile gereken bilgiler ekranı görüntülenecektir. Fatura düzenlenmesini istediğinizde „ Fatura istiyorum“ bölümündeki kutucuğu işaretlemeniz ve gereken bilgileri girmeniz gerekecektir.

Bu bölümde iletişim bilgilerinizi yazmanız gerekecektir ( elektronik posta adresi ve telefon), bu bilgilere istinaden otel rezervasyonu ile ilgili bilgiler gönderilecektir, aynı zamanda tarafınız ile hızlı iletişim kurmak amaçlıdır.

Eğer eSky.com.tr rezervasyon genel şart ve koşullarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan ediyorsanız, rezervasyon işlemini „Rezervasyon yap“ butonunu tıklayarak tamamlayabilirsiniz. Ancak işlemi tamamlamadan önce tüm bilgileri doğru yazdığınıza emin olunuz. Banka havalesi rezervasyon işleminin  tamamlanmasından en geç 48 saat sonra yapılması gerekmektdir.

Kredi kartı ile ödeme

Ödeme ekranında kredi kartı yöntemini seçtiyseniz, gereken tüm bilgileri - kredi kartı türü, geçerlilik süresi, kart numarası, CVV kodu, kart sahibinin isimi ve soyismi gibi bilgileri ilgili ekranlara  doğru olarak girmeniz gerekmektedir. eSky.com.tr rezervasyon genel şart ve koşullarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan ediyorsanız, rezervasyon ve satın alma işlemini „Rezervasyon yap“ butonunu tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.