Menüsü

Otel rezervasyonu ödeme onayı

Otel rezervasyonu ödeme onayı

Otel rezervasyonunun ödeme onayının gönderilmesi, önemli ölçüde fişin düzenlenmesi hızlandırır. Onay belgesini tarafımıza göndermekle, otelin son fiyatında değişiklik gösterme riskini engellemiş olursunuz.

Bankaların çoğu, online hizmetlerinde, gönderilen miktar hakkında müşterilerinden onay olanağı sunmaktadır. Bu onay mektubu üzerinde  düzenleme yapılamaz, sadece yazdırırılır veya dosya eki olarak gönderilir.

Yapılan ödeme hakkındaki onay mektubu, mümkün onal en kısa sürede gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemin ekran görüntüsü fotoğrafını, klavyenizden “Print screen“ (PrTSc) tuşundan yapabilirsiniz. İlgili buton, bilgisayarınızın ekran görüntüsünü almayı sağalar. Bu şekilde ödeme geçmişini  veya özetini kopyalamanız mümkündür. Eğer banka dekontunuz varsa, fotoğrafını çekebilir veya tarayıcıdan taratabilirsiz.

Bu işlem onaylarını bilgisayarınıza kaydederek odedim@esky.com.tr e-mail adresine, veya taratarak  Fax yolu ile tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. İlgili belgeleri tarafımıza gönderdikten 10- 15 dakika sonra müşteri hizmetleri ile irtibata ( 0850 455 1609)  geçerek, belgelerin ulaştığını ve okunaklı olduğunun onayını alınız.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.