Menüsü

Otel rezervasyonunu banka havalesi ile ödeme

Otel rezervasyonunu banka havalesi ile ödeme

Banka havalesi ile ödemeler tüm banka şübelerinden veya postanelerden gerçekleştirilmesi mümkündür.

Ödeme yöntemi rezervasyon aşamasında seçilir. Ödemeyi Banka havalesi“ ile seçtiğinizde, rezervasyon işleminin tamamlanmasının ardından , eSky.com.tr’ nin banka hesap numaraları hakkında bilgiler görüntülenecektir- banka şubesinde makbuz doldurmalarda veya internet bankacılığında kullanabilirsiniz.

Otel rezervasyon ücreti  Türk lirası (TRY) veya Euro (EUR) olarak ödenebilir.

 

eSky.com.tr Banka hesap numaraları:

Yapı Kredi Bankası

EURO  hesabı:

IBAN: TR940006701000000095118061

TRY Hesabı:

IBAN: TR390006701000000095117984

 

Alıcı bilgileri: eSky.com.tr

Not: Ödemeyi Türkiye dışında bir bankadan gerçekleştirdiğinizde, eSky.com.tr SWIFT belgeyi( bankalar arası kod) talep etmektedir. Sadece ilgili kod, miktarın hesabımıza yansıdığını garanti etmektedir.

Banka havalesi yöntemi ile ödemelerinde, banka hesap numarasını, rezervasyon numarasını, kullanıcı bilgilerini doğuru yazmanız gerekmektedir. Bu bize otel fişini hızlı ve zamanında göndermemizi sağlayacaktır.

Banka havalesi ile ödeme seçtiğinizde, fiyatın, satın alma zamanına kadar garanti olmadığını bilmelisiniz. E- mail (odedim@esky.com.tr) yolu ile ödeme dekontunu tarafımıza ulaştımanız sizin sorumluluğunuzdadır. İlgili belgeyi tarafımıza gönderdikten sonra  müşteri hizmetlerine bağlanarak, ulaştığının veya okunaklı olduğunun, onayını almanızı arz ederiz.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.