Menüsü

Otel rezervasyonunu kredi kartı ile ödeme

Otel rezervasyonunu kredi kartı ile ödeme

Kredi kartı ile ödeme yöntemi en hızlı ve güvenilir bir şekilde otel rezervasyonu ödeme yöntemidir. eSky.com.tr. uçak rezervasyonu sırasında, kredi kartı bilgilerinin güvenli aktarımını sağlamak amacıyla SSL(şifrelenmiş veri aktarımı) teknolojisini kullanmaktadır. SSL, kredi kartı bilgilerinin güvenli aktarımının, yanı sıra internet üzerinden gizli veri transferi için kullanılan en popüler yöntemdir.  Güvenilir olduğunu- bilgi paylaşma sırasında, sayfa adresi https://. ile başladığını kontrol ederek emin olabilirsiniz.

Ödeme yöntemi rezervasyon aşamasında seçilmektedir.

Kredi kartı yöntemi seçildiğinde, kart bilgileri hakkında form doldurulması gerekecektir. Tüm bilgiler, ödemenin gerçekleştirildiği kart bilgileri ile aynı olmalıdır.

Ödeme işleminde kullanmış olduğunuz kart, kredi kartı olduğuna emin olunuz, çünkü banka kartı ile işlem onaylanmayabilir. Aynı zamanda kullanmakta olduğunuz kredi kartı 3D güvenlik kodu hizmeti aktif olabilir.

Kredi kartı ile ödeme işlemini 08504 55 1609 telefon numarasından müşteri hizmetlerine ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgileri telefonda aktarılmaktadır. Ödeme ile ilgili tüm sorularınızı müşteri danışmanlarımıza sormaktan çekinmeyiniz.

 

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.