Menüsü

Uçak bileti ödeme onayı

Uçak bileti ödeme onayı

"Ödeme" aşamasına geldiğinizde, rezervasyon ödemeyisini gerçekleştirecek kişinin bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Ödeyen yolcudan farklı bir kişi olması mümkündür. Ödemeyi gerçekleştiren kişinin iletişim bilgilerinin doğuruluna dikkat ediniz- e-posta, telefon numarası gibi. Gerek görüldüğünde müşteri hizmetleri ilgili iletişim bilgilerinden, yolcu ve/ veya ödeyen kişi ile irtibata geçecektir.

Banka havalesi ile ödeme

Banka havalesi yötemini seçtiğinizde, ödemenin son tarihi görüntülenecektir. Belirtilen süreç içerisinde ödeme yapılmadığı taktirde, rezervasyon havayolu tarafında iptal edilecektir. Havale yapıldıktan sonra onay belgesini odedim@esky.com.tr e- mail adresine göndermeniz gerekmektedir. Ödeme gerekçesine, seyahat edenlerden birinin ismini ve rezervasyon numarasını belirtiniz. Banka dekontu gönderildikten 15 dakika sonra, ulaşıp ulaşmadığını ve okunaklıllığının teyidini almak için müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz. Ancak o zaman elektronik uçak biletiniz düzenlenecektir.

Kredi kartı ile ödeme

Kredi kartı yöntemini seçtiğinizde sistem sizi, ödeyen bilgilerinin  bulunduğu, Ödeme“ ekranına yönledirecektir.

Not: Ödemeyi gerçekleştirmeden önce, lütfen eSky.com.tr’ nin ve rezervasyon koşul ve şartlarını okuyunuz.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.