Menüsü

Otelde değerli eşyaları saklama

Otelde değerli eşyaları saklama

Çoğu otelde değerli eşyaları saklamak için kasa/ dolap bulunmaktadır, küçük bir ücret karşılığında evrak, para ve diğer değerli eşyalarınız saklayabilirsiniz. Her kasanın ayrı anahtarı bulunmaktadır, bu da başka kişinin erişimi olmadığını garantilemektedir.

Yüksek standarttaki otel odalarında kasa bulunmaktadır. Bu da saklanan eşyaların güvenliğini artırır. Genellikle kasa şifreli olur, bunu hatırlamanız ve başkaları ile paylaşmamanız gerekir.

Kasa değerli eşyalarınızı saklamak için güvenli bir çözümdür. Ancak konaklama sırasında sizi tedirgin edebilecek durumlara karşı tavsiyelerimiz şunlardır:

- Odadan çıkarken kapıyı dikkatli bir şekilde kapatın. Eğer kilidi varsa, her zaman kilitleyin.

- Nakit paranızın tamamını veya kredi/ banka kartınızı tek bir yerde saklamamalısınız.  Birini kaybederseniz diğerini kullanabilirsiniz.

- Kimlik belgeniz ve/ veya pasaportınız güvenli yerde olduğuna emin olunuz. Pasaportunuzu kaybetme durumunda en yakın Yurtdışı  temsilciklerimize başvuruda bulunmalısınız.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.