Menüsü

Alçılı ayak ile uçak yolculuğu

Alçılı ayak ile uçak yolculuğu

Alçılı ayak ile seyahat kuralları , taşıyıcı tipine, uçak tipine ve aynı zamanda ayağın alçılı bölgesine gere belirlenmektedir.

Eğer bacağınızın diz altı bölümü alçılandı ise, uçakta normal koltuk rezervasyonu yapabilirsiniz. Aynı zamanda uçuşun kısa olması daha iyidir. Genellikle doktorlar kırık bacağın yüksekte hareketsiz durmasını önermektedirler.

Asıl sorun bacağın diz üsti bölgesi alçılı olmasıdır. Bu durumda iki koltuk satın almanız gerekebilir, böylelikle diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde rahatça oturabilirsiniz. Böyle bir durumda 0850 455 1609 telefon numarasından müşteri hizmetlerine bağlanarak, sizin için en uygun olanı öğrenebilirsiniz. Bizim ile irtibat kurmaktan çekinmeyiniz.

Dikkat!

Kabin çalışanlarını bilgilendirmekte fayda var, çünkü uçuş sırasında basınçtan dolayı, bacağınız şişebilir ve hızlı bir şekilde alçının çıkarılması gerekebilir. Bu nedenle, mürettabat gerekli malzemeleri hazırlamaları gerekir. Bazı havayolları yeni takılan alçı ile ( alçıdan 2 günden az bir süre durumunda) seyahatinize izin vermeyebilir.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.