Menüsü

Kulak ve diğer enfeksiyon durumlarında seyahat etmek

Kulak ve diğer enfeksiyon durumlarında seyahat etmek

Kulak, sinüs ve diğer enfeksiyon durumlarında uçak ile seyahat etmek oldukça tatsiz bir durumdur. Hava basıncının ani değişmesi nedeni ile, ağırı daha güçlü hissedilir, ve yolculuk ne kadar uzunsa, yolcu o kadar rahatsız olmaktadır.

Kulak enfeksiyonu ile seyahat edilebilir mi?

Havayolu şirketleri böyle durumdaki yolculara, uçuşlarını yasaklamamaktadırlar. Uçuş tamamen kişisel tercihiniz ile ilişkin ve kendi karar meselenizdir. Uçağın kalkış ve inişinden önce kulak damlası uygulayarak, ağrınızı hafifletebilirsiniz, ancak damlayı kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Şiddeti enfeksiyon durumunda uçuşunuzu ertelemeniz daha iyi olur.

Çocuklarda kulak enfeksiyonu

Çocuklar basınç değişikliklerine karşı daha hassastırlar, ve bu nedenle ağırı onlarda daha güçlü hissedilebilir. Çoçuğunuzun seyahat kararını almadan önce, yaşını ve  uçuş süresini göz önünde bulundurunuz. Çocuk doktorunuza danışmayı unutmayınız.

Not

Hastalık nedeni ile seyahatinizi başka bir tarihe ertelemek zorunda kalırsanız, 0850 455 1609 telefon numarasından müşteri hizmetleri ile irtibat geçmekten çekinmeyiniz.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.